telefon brunswick777 601 109 email brunswick

×
 x 

0
Shopping cart
0

logo bowling cz

Způsoby dopravy

 • PPL

  Doručení v pracovní dny mezi 9 - 18 hod. Přesný čas nelze ovlivnit, doporučujeme nechat si zásilku zaslat např. do zaměstnání. V den expedice Vám bude zaslán email s číslem balíku a datem doručení. Pokud je objednávka odeslaná do 12 hod odchází zásilka v den zaslání objednávky, doručení je den následující. Pokud je zásilka odeslána v pátek, termín doručení je první pracovní den po víkendu tzn. pondělí.

 • Osobní odběr

  Provozní doba: Po - Pa: 08:00 - 15:30 po předchozí domluvě. Možná i pozdější doba, je  nutné  se domluvit předem na tel. +420 777601 109 p.Jiří Fiala.

  Adresa:

  BOWLING CZ spol s r.o.
  Vlásenice 14
  393 01 Pelhřimov
  E-mail:
  Tel.: +420 777601109 +420 777 601102

 • PPL/DHL na Slovensko

  Zásilky na Slovensko doručujeme prostřednictvím PPL/DHL. Doba dodání na Slovensko je max.2-3 pracovní dny.Dodáváme zboží jak do bowlingových center, tak komerčním zákazníkům.

Způsoby platby

 • Bankovním převodem - proforma

  Platba bankovním převodem - platíte cenu zboží + přepravu (dle váhy zboží). Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku). Pro zákazníky ze Slovenska - platba v EUR na náš účet vedený na Slovensku. O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu po obdržení platby.

 • Dobírkou

  Platba dobírkou - hradíte přepravci cenu zboží + přepravu (dle váhy zboží) + doběrečné. O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu.

 • Pro klienty v SK

  Pro zákazníky ze Slovenska nabízíme možnost platby předem v EUR přímo na náš účet vedený na Slovensku nebo dobírkou, která je vybrána přepravcem v EUR. Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby předem (číslo účtu, variabilní symbol a částku). O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu. Pokud jste plátci DIC SK, uvedte je prosím do objednávky.

 • PAYPAL

         Zákazníci z Čech i Slovenska mají možnost provést úhradu  přes  zabezpečenou platební bránu PAYPAL.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

BOWLING CZ spol. s r. o.
Vlásenice 14
393 01 Pelhřimov CZ

Telefon: +420 777 601 109, +420 777 601 102
Email:

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy pro Vaše blízké

Vybíráte dárek a nemůžete se rozhodnout? Nechte je, ať si vyberou sami! Nabízíme dárkové poukazy od 200 do 1500 Kč.

Lze nakoupit libovolné množství poukazů a ty kombinovat. Platnost poukazu je 6 měsíc a lze ho použít na jakékoliv zboží z našeho eshopu.

Objednat dárkový poukaz

Jak vybrat bowlingovou kouli

Jak si vybrat správnou bowlingovou kouli a další tipy