Doprava zdarma po ČR pro objednávky nad 2 000,- Kč a do 10 kg. Nad 10 kg bude přeprava doúčtována.

Bowlingové dráhy Anvilane

Dráhy Anvilane® nabízí vše co od syntetické dráhy očekáváte: atraktivnější vzhled centra, vyšší úroveň dosahovaného skóre, trvanlivost a užitnou hodnotu. Monolitní konstrukce ze syntetické fenolové pryskyřice fakticky vylučuje možnost delaminace dráhy a garantuje skvělý vzhled i po mnoha letech. Nečekejte ani o den déle a využijte možností, nižší náklady na údržbu a užitnou hodnotu syntetických drah – žádejte Anvilane ještě dnes!

 

  • Možnost objednat si kompletní dráhu pár nebo pouze povrchy vám umožňuje provést kompletní výměnu náběhu - rozběžiště s dráhou nebo kombinaci dřevěného rozběžiště a syntetické dráhy.
  • Pindecky pro kuželky s protiskluzovou úpravou povrchu snižují možnost posunutí kuželek a tak přispívají k dosažení vyššího skóre.
  • Náběhy s texturovaným povrchem znamenají konec spár v oblasti skluzu, poskytují konzistentní podmínky pro skluz a větší jistotu hráče při každém hodu. Firma Brunswick má patent na náběhové desky
  • Přirozený vzhled javorového dřeva dramaticky mění vzhled bowlingového centra k lepšímu.
  • Plná pětiletá záruka poskytovaná na dráhy Anvilane vám poskytuje potřebnou kvalitu a jistotu.
  • Včasná instalace vám pomůže vylepšit vzhled vašeho centra i vaše příjmy. Dráhový systém Anvilane je vyvinut tak, aby jej bylo možné instalovat kdykoli v průběhu roku bez nutnosti uzavření centra.

 

Texturovaný povrch náběhu

Nový texturovaný povrch náběhu od firmy Brunswick nabízí lepší vlastnosti a vizuální přitažlivost dřevěného rozběžiště s trvanlivostí syntetického rozběžiště. Během výrobního procesu je v průběhu vytvrzování melaninového povrchu panelu náběhu Pro Lane nebo Anvilane přímo do melaninu vtlačen hrubý separační papír. Tento papír obtiskne do melaninu ideální kontury a vytvoří tak texturu, která je nádhernou replikou rozběžiště z přírodního dřeva. Výsledek – texturované syntetické rozběžiště, které nejenže vypadá jako tradiční dřevěné rozběžiště, ale poskytuje i jeho vlastnosti hráčům všech věkových skupin a úrovní. Nyní je tato úprava dodávána standardně u všech nákupů drah Anvilane.

Charakteristika

 

Konstrukce

Monolitní konstrukce ze syntetické fenolové pryskyřice, tloušťka 0,95 cm (3/8").

Náběh

Šířka panelu 152,40 cm (60") eliminuje spáry v oblasti skluzu hráče; texturovaný povrch poskytuje konzistentní podmínky skluzu.

PINDECK

Protiskluzová úprava povrchu redukuje skluz kuželek mimo rozsah.

"Glow in the Dark"

Patentované celoplošné zbarvení drah pod UV světlem do modra.

Záruka

Pětiletá záruka proti delaminaci dráhy a výrobním vadám.

Integrované grafické efekty

Přirozený vzhled javorového dřeva.

Značení

Značení standardními šipkami.

Údržba

Nízké nároky na údržbu. Není zapotřebí žádný program obnovy nebo oprav povrchu. Snadné olejování a čištění produkty firmy Brunswick.Viz sekce Eshopu klikni na Prostředky drah drah

Žlaby

Bezúdržbová konstrukce z PVC.Výběr z barvy xvětle šedá, tmavě šedá, nebo černá.

Vracení koulí

Stojan až pro 12 koulí, zabudované resetovací tlačítko a sušič rukou, možnost přidání spodního stojanu pro 4, 6 nebo 8 dalších koulí. Moderní design hodící se ke všem produktům sezení pro hráče, které nabízí frima Brunswick,bezpečnostní spínač. Barevné provedení - silver- stříbrná nebo black - černá Pro dokoupení stojanu pod dráhy volej svého prodejce f.Bowling CZ +420 777601109.

Umělohmotné dělení

V provedení GID - nově v provedení černá, nebo světle šedá - s přípravou pro osvětlovací systém Lightworx

Zakrytování

Pevná konstrukce z trvanlivého PVC. Lehce snímatelné, což umožňuje snadný přístup ke dráze vracení koulí bez použití nářadí.Nově v barevném provdení černá, nebo světle šedá.

Přešlap- telefoul

Infračervená technologie monitorování přešlapu Tel-e-foul® - kompatibilní se všemi hlavními systémy sledování skóre, lehce seřiditelná pomocí vlastní diagnostiky, uložení na pružinách k tlumení vibrací, napájení 100, 115 nebo 230 voltů. Společnost Brunswick neustále vylepšuje svoje produkty. V důsledku toho podléhají všechny specifikace změnám.