Bowlingové dráhy Anvilane

Dráhy Anvilane® nabízí vše co od syntetické dráhy očekáváte: atraktivnější vzhled centra, vyšší úroveň dosahovaného skóre, trvanlivost a užitnou hodnotu. Monolitní konstrukce ze syntetické fenolové pryskyřice fakticky vylučuje možnost delaminace dráhy a garantuje skvělý vzhled i po mnoha letech.Omezená garance proti delimitaci 5 let. Tloušťka panelu 3/8". Dispozici bez Glow efektu.Povoleno USBC.

  • Možnost objednat si kompletní dráhu pár nebo pouze povrchy vám umožňuje provést kompletní výměnu náběhu - rozběžiště s dráhou nebo kombinaci dřevěného rozběžiště a syntetické dráhy.
  • Pindecky pro kuželky s protiskluzovou úpravou povrchu snižují možnost posunutí kuželek a tak přispívají k dosažení vyššího skóre.
  • Náběhy s texturovaným povrchem znamenají konec spár v oblasti skluzu, poskytují konzistentní podmínky pro skluz a větší jistotu hráče při každém hodu. Firma Brunswick má patent na náběhové desky
  • Přirozený vzhled javorového dřeva dramaticky mění vzhled bowlingového centra k lepšímu.
  • Plná pětiletá záruka poskytovaná na dráhy Anvilane vám poskytuje potřebnou kvalitu a jistotu.
  • Včasná instalace vám pomůže vylepšit vzhled vašeho centra i vaše příjmy. Dráhový systém Anvilane je vyvinut tak, aby jej bylo možné instalovat kdykoli v průběhu roku bez nutnosti uzavření centra.

 

Texturovaný povrch náběhu

Nový texturovaný povrch náběhu od firmy Brunswick nabízí lepší vlastnosti a vizuální přitažlivost dřevěného rozběžiště s trvanlivostí syntetického rozběžiště. Během výrobního procesu je v průběhu vytvrzování melaninového povrchu panelu náběhu Pro Lane nebo Anvilane přímo do melaninu vtlačen hrubý separační papír. Tento papír obtiskne do melaninu ideální kontury a vytvoří tak texturu, která je nádhernou replikou rozběžiště z přírodního dřeva. Výsledek – texturované syntetické rozběžiště, které nejenže vypadá jako tradiční dřevěné rozběžiště, ale poskytuje i jeho vlastnosti hráčům všech věkových skupin a úrovní. Nyní je tato úprava dodávána standardně u všech nákupů drah Anvilane.

Charakteristika

 

Konstrukce

Monolitní konstrukce ze syntetické fenolové pryskyřice, tloušťka 0,95 cm (3/8").

Náběh

Šířka panelu 152,40 cm (60") eliminuje spáry v oblasti skluzu hráče; texturovaný povrch poskytuje konzistentní podmínky skluzu.

PINDECK

Protiskluzová úprava povrchu redukuje skluz kuželek mimo rozsah.

"Glow in the Dark"

Patentované celoplošné zbarvení drah pod UV světlem do modra, možno i bez GLOW efektu.

Záruka

Pětiletá záruka proti delaminaci dráhy a výrobním vadám.

Integrované grafické efekty

Přirozený vzhled javorového dřeva.

Značení

Značení standardními šipkami.

Údržba

Nízké nároky na údržbu. Není zapotřebí žádný program obnovy nebo oprav povrchu. Snadné nanesení oleje  a čištění produkty firmy Brunswick.Viz sekce Eshopu  Prostředky drah

Žlaby

Bezúdržbová konstrukce z PVC barvy černé.

Vracení koulí

Stojan až pro 12 koulí, zabudované resetovací tlačítko a sušič rukou, možnost přidání spodního stojanu pro 4, 6 nebo 8 dalších koulí. Moderní design hodící se ke všem produktům sezení pro hráče, které nabízí frima Brunswick,bezpečnostní spínač. Barevné provedení - silver- stříbrná nebo black - černá Možnost dokoupení stojanu pro koule. Další informace u  f.Bowling CZ +420 777601109.

Umělohmotné dělení

V provedení GID - nově v provedení černá, nebo světle šedá - s přípravou pro osvětlovací systém Lightworx.

Zakrytování

Pevná konstrukce z trvanlivého PVC. Lehce snímatelné, což umožňuje snadný přístup ke dráze vracení koulí bez použití nářadí.Nově v barevném provdení černá, nebo světle šedá.

Přešlap- telefoul

Infračervená technologie monitorování přešlapu Tel-e-foul® - kompatibilní se všemi hlavními systémy sledování skóre, lehce seřiditelná pomocí vlastní diagnostiky, uložení na pružinách k tlumení vibrací, napájení 100, 115 nebo 230 voltů. Společnost Brunswick neustále vylepšuje svoje produkty. V důsledku toho podléhají všechny specifikace změnám.