Doprava a platba

Způsoby dopravy:

 • PPL

  Doručení v pracovní dny mezi 9 - 18 hod. V den expedice Vám bude zaslán email s číslem balíku a datem doručení. Objednávka odeslaná do 11 hod je expedována v den zaslání objednávky, doručení - den následující. Objednávka odeslána v pátek, termín doručení je první pracovní den po víkendu tzn. pondělí.

 • Osobní odběr

  Provozní doba: Po - Pa, po předchozí domluvě. Je  nutné  se domluvit předem na tel. +420 777 601 109 p. Jiří Fiala.

  Adresa:

  BOWLING CZ spol s r.o.
  Vlásenice 14
  393 01 Pelhřimov
  E-mail: bowlingcz@brunswick.cz
  Tel.: +420 777601109 +420 777 601102

 • PPL na Slovensko

  Zásilky na Slovensko doručujeme. Doba dodání na Slovensko je 2-3 pracovní dny. Dodáváme zboží jak do bowlingových center, tak komerčním zákazníkům.

       Způsoby platby

 • Bankovním převodem 

  Platba bankovním převodem - platíte cenu zboží + přepravu - pokud  není u zboží  uvedeno  jinak. Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku). Zákaznící ze Slovenska platí v EUR na náš účet vedený na Slovensku. O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu po obdržení platby.

 • Dobírkou

  Platba dobírkou - hradíte přepravci cenu zboží + přepravu (dle váhy zboží) + doběrečné. O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu.

 • Pro klienty v SK

  Pro zákazníky ze Slovenska nabízíme možnost platby předem v EUR přímo na náš účet vedený na Slovensku nebo dobírkou, která je vybrána přepravcem v EUR. Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby předem (číslo účtu, variabilní symbol a částku). O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu. Pokud jste plátci DIC SK, uvedte je prosím do objednávky.

 • GOPAY  - platba  přes  platební bránu                                                                                                                         

  Zákazníci z Čech i Slovenska mají možnost provést úhradu  přes  zabezpečenou platební bránu GOPAY.