Doprava zdarma po ČR pro objednávky nad 2 000,- Kč a do 10 kg. Nad 10 kg bude přeprava doúčtována.

Doprava a platba

Způsoby dopravy:

 • PPL

  Doručení v pracovní dny mezi 9 - 18 hod. V den expedice Vám bude zaslán email s číslem balíku a datem doručení. Objednávka odeslaná do 11 hod je expedována v den zaslání objednávky, doručení - den následující. Objednávka odeslána v pátek, termín doručení je první pracovní den po víkendu tzn. pondělí.

 • Osobní odběr

  Provozní doba: Po - Pa: 08:00 - 15:00 po předchozí domluvě. Možná i pozdější doba, je  nutné  se domluvit předem na tel. +420 777 601 109 p. Jiří Fiala.

  Adresa:

  BOWLING CZ spol s r.o.
  Vlásenice 14
  393 01 Pelhřimov
  E-mail: bowlingcz@brunswick.cz
  Tel.: +420 777601109 +420 777 601102

 • PPL/Intime na Slovensko

  Zásilky na Slovensko doručujeme prostřednictvím PPL/Intime. Doba dodání na Slovensko je 2-3 pracovní dny. Dodáváme zboží jak do bowlingových center, tak komerčním zákazníkům.

       Způsoby platby

 • Bankovním převodem 

  Platba bankovním převodem - platíte cenu zboží + přepravu - pokud  není u zboží  uvedeno  jinak. Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku). Zákaznící ze Slovenska platí v EUR na náš účet vedený na Slovensku. O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu po obdržení platby.

 • Dobírkou

  Platba dobírkou - hradíte přepravci cenu zboží + přepravu (dle váhy zboží) + doběrečné. O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu.

 • Pro klienty v SK

  Pro zákazníky ze Slovenska nabízíme možnost platby předem v EUR přímo na náš účet vedený na Slovensku nebo dobírkou, která je vybrána přepravcem v EUR. Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby předem (číslo účtu, variabilní symbol a částku). O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu. Pokud jste plátci DIC SK, uvedte je prosím do objednávky.

 • PAYPAL  nebo GOPAY  - platba  přes  platební bránu                                                                                                                         

  Zákazníci z Čech i Slovenska mají možnost provést úhradu  přes  zabezpečenou platební bránu PAYPAL, GOPAY.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení