Servis bowling

Firma Bowling CZ spol. s r.o. poskytuje servis  dle přání klienta, disponujeme skladem originál  náhradních dílů a komponentů pro technologii  bowling s termínem  dodání do 24 hodin, případně  osobní odběr dle předchozí domluvy.

 

 Příjezd mechanika na vyžádání:

  •  do 24 hodin
  •  nad 24 hodin
  •  tel. konzultace jsou samozřejmostí + online řešení u sftw. problémů v rámci daných možností

Firma Brunswick ukončila spolupráci s  technikem Ralfem Gaberem, který již nepracuje jak pro f. Brunswick tak pro  f.Bowling CZ.                                   Nemá oprávnění f. Brunswick se prezentovat jako servisní mechanik Brunswick technologie ani nabízet další služby.
Centra  v ČR a SR, obdržela dopis s nabídkou ND pro stroje GSX, které  nejsou originály f.Brunswick a f.Brunswick a f.Bowling CZ se od těchto dílů důrazně distancuje. Další informace poskytneme telefonicky.

Servisní mechanik:  Karel  Kopecký pro stroje 

Servisní mechanik: Robert Martínek pro stroje + modernizace center

Servisní mechanik: počítač a software + servis pro stroje na údržbu drah + modernizace  center

Výše uvedeni mechanici mají  certifikát f.Brunswick jako autorizovaní mechanici, kteří se pravidelně  zúčastňují povinných školení, které pořádá firma Brunswick. Na vyžádání klienta při změně personálu poskytujeme zaškolení  nových mechaniků přímo v centru!


Záruční servis:  každá objednávka   doručená do 11 hodin bude vyřízena ještě týž den, zákazník zboží obdrží následující pracovní den. Po 11 hodině  přijatá objednávka bude zpracována následující pracovní den. Klient je vždy ještě týž den informován o stavu jeho objednávky, vč. čísla zásilky a ceny za objednané zboží.

Všechna centra instalovaná firmou Bowling CZ mají k dispozici set náhradních dílů, včetně elektroniky.

Elektronické díly servis:

- jsou opravovány servisními techniky zde v ČR. Na opravu obdržíte 6 měsíční garanci na  závadu, která  byla  opravena.

- výměnným způsobem, tzn. zákazník  nahlásí vadný elektr. a obdrží ihned díl jiný, čímž se minimalizuje doba čekání event.  stání dráhy.  Vzhledem k tomu, že továrna firmy Brunswick je v Maďarsku, tím zaručujeme velice snadnou dostupnost  strojových náhradních dílů.

Pozáruční oprava: klient si může vybrat bud variantu výměnného systému z HU a nebo níže  uvedený system opravy  zde v ČR

Nejvíce využívaná našimi klienty je oprava u  servisního týmu zde v ČR, který el.díl opraví a tentýž díl vrátí klientovi opravený zpět. Je pouze na klientovi, kterou variantu si zvolí. Netýká se všech elektronických dílů - jedná se PCB CPU NEXGEN, HV board NEXGEN, Ball detect  aj.- pro další informace  volej 777601302. Výhoda: osobní přístup a rychlost opravy

Ve stavu nouze disponuje f.Bowling CZ základními elektronickými díly a je schopna je zákazníkovi oproti složení depozita (= hodnota dílu) zapůjčit.

Pozáruční servis:  stejný systém jako u záručního servisu. V obou případech objednávky  odeslané od zákazníka do 11 hodin jsou  vyřízeny  ještě  tentýž den a doručeny den následující, tzn.do 24 hodin.

Všechny objednávky jsou zasílány  spediční firmou s termínem dodání  24 hod, pokud je objednávka  zasílána z HU továrny tak  s doručením max. do 48 hodin, od potvrzení objednávky, nebo do 24 hod.( za příplatek), pokud se stroj nachází v nefunkčním stavu.

NOVĚ NA SLOVENSKO dodávky  do 24 hodin. Při objednávce do 12 hodin stačí nahlásit tento požadavek a druhý den  zásilku obdržíte.

Stav své objednávky si může klient sledovat přes internet.

Nabízíme pravidelné prohlídky  technologie - dle přání a požadavku klienta

Tel. konzultace jsou samozřejmostí. V rámci daných možností centra nabízíme  online diagnostiku scoringu přes TEAM VIEWER.

Viz  níže  certifikace montéra: 

Dokumenty

Servisní manuály:

GSX-Service-Parts-47-902712-000-Rev-11-6-19

Uživatelský a servisní manuál _GS-Service-Manual_47-902735-000-Czech

Uživatelský a servisní manuál _GS-Service-Manual_47-902735-000-Slovak-R