Kolekce nábytku Brunswick

CENTER STAGE -  NOVINKA!Dnešní bowlingové centrum slouží širší paletě zákazníků než kdykoli v minulosti: pořádají se zde ligové a otevřené turnaje, ale jsou tu i hráči, kteří hrají bowling pouze pro zábavu, dále pak podnikové akce, oslavy narozenin dospělých i dětí, párty s přáteli, společenské a propagační akce a mnoho dalších příležitostí.

Kolekce nábytku Brunswick poskytuje kreativní řešení, která pomáhají provozovatelům upoutat pozornost a uspokojit potřeby této různorodé klientely. Klubové verze s oblibou nahrazují verze sportovní.Hráči mají vtší pohodlí pro hru a setkání s přáteli.

Kolekce nábytku Brunswick jsou zcela novým konceptem, který zahrnuje několik  stylově rozdílných řad nábytku a příslušenství bowlingového centra -  nástupce  řady Striking LineTM  CENTER STAGE  a Frameworx® Line

CENTER STAGE  je  nová kolekce nábytku Brunswick  nahrazující  populární Striking Line. Tato   kolekce  umožňuje centru vytvořit si  skladbu  dle  požadavku  hráčů, skupin, párty. Velká variabilita  dává  možnost architektům a projektantům vytvořit  moderní modul  sezení  v různých  barevných možnostech.

CENTER STAGE nová kolekce nábytku

 

Frameworx Line kolekce:

bbb frameworx 450x384 closeupKolekce nábytku Brunswick Frameworx Line představuje revoluci v současném provozu bowlingových center. Příjemné sezení pro zákazníky a flexibilita uspořádání umožňuje zlepšit provoz centra a větší využití halového prostoru centra pro podporu prodeje nápojů a jídel. Nyní byla řada nábytku Frameworx Line inovována, k dispozici jsou nové barvy, nové lamináty a širší výběr konfigurací.
Kolekce nábytku Brunswick vám umožní řešení na míru pro vaše centrum a pomůže vám tak vtvořit rovnováhu mezi líbivým vzhledem, provozem a pohodlím.

Frameworx Line