Doprava zdarma po ČR pro objednávky nad 2 000,- Kč a do 10 kg. Nad 10 kg bude přeprava doúčtována.

Kolekce nábytku Brunswick

CENTER STAGE -  NOVINKA!Dnešní bowlingové centrum slouží širší paletě zákazníků než kdykoli v minulosti: pořádají se zde ligové a otevřené turnaje, ale jsou tu i hráči, kteří hrají bowling pouze pro zábavu, dále pak podnikové akce, oslavy narozenin dospělých i dětí, párty s přáteli, společenské a propagační akce a mnoho dalších příležitostí.

Kolekce nábytku Brunswick poskytuje kreativní řešení, která pomáhají provozovatelům upoutat pozornost a uspokojit potřeby této různorodé klientely. Klubové verze s oblibou nahrazují verze sportovní.Hráči mají vtší pohodlí pro hru a setkání s přáteli.

Kolekce nábytku Brunswick jsou zcela novým konceptem, který zahrnuje několik  stylově rozdílných řad nábytku a příslušenství bowlingového centra -  nástupce  řady Striking LineTM  CENTER STAGE  a Frameworx® Line

CENTER STAGE  je  nová kolekce nábytku Brunswick  nahrazující  populární Striking Line. Tato   kolekce  umožňuje centru vytvořit si  skladbu  dle  požadavku  hráčů, skupin, párty. Velká variabilita  dává  možnost architektům a projektantům vytvořit  moderní modul  sezení  v různých  barevných možnostech.

CENTER STAGE nová kolekce nábytku

 

Frameworx Line kolekce:

bbb frameworx 450x384 closeupKolekce nábytku Brunswick Frameworx Line představuje revoluci v současném provozu bowlingových center. Příjemné sezení pro zákazníky a flexibilita uspořádání umožňuje zlepšit provoz centra a větší využití halového prostoru centra pro podporu prodeje nápojů a jídel. Nyní byla řada nábytku Frameworx Line inovována, k dispozici jsou nové barvy, nové lamináty a širší výběr konfigurací.
Kolekce nábytku Brunswick vám umožní řešení na míru pro vaše centrum a pomůže vám tak vtvořit rovnováhu mezi líbivým vzhledem, provozem a pohodlím.

Frameworx Line

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení