Doprava zdarma po ČR pro objednávky nad 2 000,- Kč a do 10 kg. Nad 10 kg bude přeprava doúčtována.

Doplňky

Dekorativní panely  Maskovací jednotky:

Tyto krycí panely pozadí rozzáří vaše centrum explozí barev a vzrušení. K dispozici je buď standardní grafika Brunswick nebo je možné pro vás vytvořit váš vlastní jedinečný design. Brunswick vytvoří dekorativní panely tak, aby vhodně doplnily nový styl a dekor vašeho modernizovaného bowlingového centra.

090 Vintage 10ft 6lane Masking Unit

 

Osvětlovací a ozvučovací systémy Cosmic Bowling®:

Osvětlovací a ozvučovací systémy Cosmic Bowling vytvoří ve vašem centru výbušné prostředí plné intenzivních barev, hudby a pohybu, které vaši zákaznicí nenajdou nikde jinde. Technologie zabudovaná do těchto systémů vám dává maximální možnosti kontroly a programování – komplexní a jednoduše ovladatelný systém, který byl vyvinut pro prostředí bowlingových center. Osvětlovací a ozvučovací systémy Cosmic Bowling jsou k dispozici v příplatkových i ekonomických verzích, podle potřeb modernizace vašeho centra.

 

Osvětlovací systém dělících lišt Lightworx™:

Přidejte vašemu centru barvy, světla a akci pomocí osvětlovacího technologie Lightworx™. Lightworx™ může být integrován do vyvýšených dělících lišt a pomocí přednastavených světelných efektů a sekvencí vhodně doplňovat váš výběr hudby.Atraktivní pro komerci

 

Bowling s mantinely pro děti Pinball Wizard™:

 

Pro nepřerušovanou zábavu celé rodiny může být ochranné nárazníkové zábradlí žlabů automaticky vysunuto nebo zasunuto. Systém Pinball Wizard™ může být programován z centrálního pultu nebo integrován do počítačové sítě centra, což umožní jeho ovládání jednotlivými hráči. Vaše děti budou s vámi rádi soupeřit - budou totiž s těmito mantinely vždy úspěšní a stanou se  vaším rovnocenným soupeřem!

Bowlingové příslušenství :

  • Bowlingové koule ve váhách od 6 Lbs - 16 Lbs vrtané 
  • Bowlingové kuželky Glow Max Crown v barvé bílé, na dotaz i barevné
  • Bowlingové boty
  • Bowlingové příslušenství na údržbu drah

 

Stroje na údržbu drah:

  • Phoenix Lite LT4 - nový model - vhodný pro  malá  centra  do  6 drah           
  • ENVOY - novinka ! Baterie + kabel - vhodný pro  velká centra 12 a výše

Phoenix LT4 Lane Machine

Envoy Rear 3-Quarter View

 

Pro více informací si volej svého prodejce 777601109

* S výjimkou obrázků a materiálů chráněných autorským právem.

Dokumenty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení