Dekorativní panely  Maskovací jednotky:

Tyto krycí panely pozadí rozzáří vaše centrum explozí barev a vzrušení. K dispozici je buď standardní grafika Brunswick nebo je možné pro vás vytvořit váš vlastní jedinečný design. Brunswick vytvoří dekorativní panely tak, aby vhodně doplnily nový styl a dekor vašeho modernizovaného bowlingového centra.

090 Vintage 10ft 6lane Masking Unit

 

Osvětlovací a ozvučovací systémy Cosmic Bowling®:

Osvětlovací a ozvučovací systémy Cosmic Bowling vytvoří ve vašem centru výbušné prostředí plné intenzivních barev, hudby a pohybu, které vaši zákaznicí nenajdou nikde jinde. Technologie zabudovaná do těchto systémů vám dává maximální možnosti kontroly a programování – komplexní a jednoduše ovladatelný systém, který byl vyvinut pro prostředí bowlingových center. Osvětlovací a ozvučovací systémy Cosmic Bowling jsou k dispozici v příplatkových i ekonomických verzích, podle potřeb modernizace vašeho centra.

 

Osvětlovací systém dělících lišt Lightworx™:

Přidejte vašemu centru barvy, světla a akci pomocí osvětlovacího technologie Lightworx™. Lightworx™ může být integrován do vyvýšených dělících lišt a pomocí přednastavených světelných efektů a sekvencí vhodně doplňovat váš výběr hudby.Atraktivní pro komerci

 

Bowling s mantinely pro děti Pinball Wizard™:

 

Pro nepřerušovanou zábavu celé rodiny může být ochranné nárazníkové zábradlí žlabů automaticky vysunuto nebo zasunuto. Systém Pinball Wizard™ může být programován z centrálního pultu nebo integrován do počítačové sítě centra, což umožní jeho ovládání jednotlivými hráči. Vaše děti budou s vámi rádi soupeřit - budou totiž s těmito mantinely vždy úspěšní a stanou se  vaším rovnocenným soupeřem!

Bowlingové příslušenství :

  • Bowlingové koule ve váhách od 6 Lbs - 16 Lbs vrtané 
  • Bowlingové kuželky Glow Max Crown v barvé bílé, na dotaz i barevné
  • Bowlingové boty
  • Bowlingové příslušenství na údržbu drah

 

Stroje na údržbu drah:

  • Phoenix Lite LT4 - nový model - vhodný pro  malá  centra  do  6 drah           
  • ENVOY - novinka ! Baterie + kabel - vhodný pro  velká centra 12 a výše

Phoenix LT4 Lane Machine

Envoy Rear 3-Quarter View

 

Pro více informací si volej svého prodejce 777601109

* S výjimkou obrázků a materiálů chráněných autorským právem.

Dokumenty