Doprava zdarma po ČR pro objednávky nad 2 000,- Kč a do 10 kg. Nad 10 kg bude přeprava doúčtována.

Stroje na bowlingové dráhy

Podnikejte s  Brunswickem - Vaše jistota!

Společnost Brunswick vyvinula celou řadu doplňkové výbavy pro dodání profesionálního vzhledu vašemu bowlingovém centru. Jeho design vám pomůže navýšit příjmy pomocí vzrušujícího, moderního image, které bude budit závist u vaší místní konkurence.

Zábavní síť Brunswick:

přináší novou dimenzi zábavy a marketingových možností do našeho odvětví.

  • Hudební videa
  • Interní propagační videa
  • Zobrazovaní zpráv na obrazovce
  • Příjem z reklamy externích inzerentů

To vše, sečteno a potrženo, dělá ze zábavní sítě Brunswick průlomový produkt v odvětví bowlingového průmyslu.

Dekorativní panely  Maskovací jednotky:

Tyto krycí panely pozadí rozzáří vaše centrum explozí barev a vzrušení. K dispozici je buď standardní grafika Brunswick nebo je možné pro vás vytvořit váš vlastní jedinečný design. Brunswick vytvoří dekorativní panely tak, aby vhodně doplnily nový styl a dekor vašeho modernizovaného bowlingového centra.

090 Vintage 10ft 6lane Masking Unit

 

Osvětlovací a ozvučovací systémy Cosmic Bowling®:

Osvětlovací a ozvučovací systémy Cosmic Bowling vytvoří ve vašem centru výbušné prostředí plné intenzivních barev, hudby a pohybu, které vaši zákaznicí nenajdou nikde jinde. Technologie zabudovaná do těchto systémů vám dává maximální možnosti kontroly a programování – komplexní a jednoduše ovladatelný systém, který byl vyvinut pro prostředí bowlingových center. Osvětlovací a ozvučovací systémy Cosmic Bowling jsou k dispozici v příplatkových i ekonomických verzích, podle potřeb modernizace vašeho centra.

 

Osvětlovací systém dělících lišt Lightworx™:

Přidejte vašemu centru barvy, světla a akci pomocí osvětlovacího technologie Lightworx™. Lightworx™ může být integrován do vyvýšených dělících lišt a pomocí přednastavených světelných efektů a sekvencí vhodně doplňovat váš výběr hudby.Atraktivní pro komerci

 

Bowling s mantinely pro děti Pinball Wizard™:

 

Pro nepřerušovanou zábavu celé rodiny může být ochranné nárazníkové zábradlí žlabů automaticky vysunuto nebo zasunuto. Systém Pinball Wizard™ může být programován z centrálního pultu nebo integrován do počítačové sítě centra, což umožní jeho ovládání jednotlivými hráči. Pinball Wizard je také k dispozici v ekonomické manuální verzi. Vaše děti budou s vámi rádi soupeřit - budou totiž s těmito mantinely vždy úspěšní a stanou se  vaším rovnocenným soupeřem!

Stroje na údržbu drah:

  • Phoenix Lite LT4 - nový model - vhodný pro  malá  centra  do  6 drah           
  • ENVOY - Baterie + kabel - vhodný pro  velká centra 12 a výše

Phoenix LT4 Lane Machine

Envoy Rear 3-Quarter View

Max lane machine green line

 

Pro více informací si volej svého prodejce 777601109

* S výjimkou obrázků a materiálů chráněných autorským právem.

Dokumenty