Komponenty drah

Tel-e-foul®

Zařízení monitorování přešlapů Tel-e-foul nabízí nejnovější infračervenou technologii s vylepšenou funkcí a přesností. Předností zařízení Brunswick Tel-e-foul je jeho snadná montáž a možnost použití se všemi hlavními systémy sledování skóre, které jsou v současnosti na trhu bowlingového vybavení. Zařízení je lehce seřiditelné pomocí zabudované vlastní diagnostiky, je uloženo na pružinách k tlumení vibrací a může být napájeno napětím 100, 115 nebo 230 voltů.

Rýny pro vadný hod hráčů, dělící lišty a plastové krytí je v barvě černá. 

Rýny pro vadný hod

Odolná konstrukce pro dlouhé roky bezúdržbového provozu. Kulaté žlaby Brunswick jsou kompletně kompatibilní se systémem tzv. žebříků pro děti Pinball Wizard. PBW jsou automatické žebříky, které se vždy zvednou když hrají Vaše děti, a tím se hra stává pro ně zábavnou a jsou Vašimi rovnocennými partnery ve hře.

Dělící lišty

Plastové dělení drah je nyní v barvě černé Dělící lišty je také možné snadno doplnit osvětlovacím systémem Lightworx.

Lightworx: do dělících lišt je nainstalován světelný řetěz, který bliká v rytmu hudby.

GID: má v sobě zabudovány fluoresc.mikročástice, které po nasvícení  UV světlem se světelně zvýrazní.

barevné bowlingové dráhy brunswicklane_accessories_sprt_550x400_capping_black.png

Zakrytování

zakrývací systémy pro bowlingové dráhy brunswick

Brunswick vyvinul lehce snímatelné zakrývací systémy, které vám umožní snadný přístup ke dráze vracení koulí bez použití nářadí. Můžete snadno a rychle sejmout odolný kryt a stejně tak ho snadno nasadíte zpět. Robustní design je proveden   nyní nově v čené  barvě.

 


Provedení černá nebo BLACK GID

bowlingové dráhy brunswickblack ball return pro lane 450x300 450 300 80 s c1

Možno sladit dohromady se shromažďovačem koulí, který je nově také v porvedení černé barvy.

 

Vracení koulí

Zařízení vracení koulí Brunswick v novém barevné designu. Stojany až pro 12 koulí s možností přidání spodního regálu pro 4, 6 nebo 8 dalších koulí mají zabudované resetovací tlačítko a sušič rukou a je k dispozici v nové metalové barvě, která umožňují dokonalé barevné sladění nábytkem Brunswick.


Bezpečnostní prvek zařízení vracení koulí.

Společnost Brunswick neustále hledá cesty jak zvýšit bezpečnost bowlingových center a snížit tak rizika pro jejich provozovatele. Pro minimalizaci rizika úrazu jsme zabudovali do sestavy dopravníku koulí zdokonalený bezpečnostní vypínač. Vypínač je umístěn přímo před obručí vyzvedávaní koulí a pokrývá většinu otevřeného prostoru mezi obručí a začátkem regálu na koule. Během normálního provozu je tento vypínač neaktivní. Avšak, pokud je nějaký předmět nebo něčí ruka zachycena a stažena dolů rotující obručí, dojde ke stlačení vypínače a vyslání signálu do stavěčů kuželek. Tento signál přeruší napájení pohonu obruče vyzvedávaní koulí a zastaví ji. Tím se minimalizuje riziko úrazu.

 K dispozici v barevném provedení:

- černá

 

Viz níže kombinace nových barevných drah a krytí + shrom. koulí v provedení black - více informací

lanes landing colorfull ice white 950x373 950 373 80 c1