Bowlingové dráhy Pro Lane


Patentovaná značka a zvýrazněné linie prken, odolná a monolitní konstrukce ze syntetické fenolové pryskyřice, celoplošný lesk a doživotní záruka na delaminaci dělají z dráhy Pro Lane v měřítko vysokého standardu pro renovaci drah v celém bowlingovém průmyslu. Vzhled přírodního dřeva dodá vašemu centru skvostný image. Systém jejího cíleného marketinku vylepší dosahované skóre a přispívá k tomu, že se k vám budou zákazníci rádi vracet.

  • Zvýrazněné linie prken jsou inovačním prvkem, který vytváří zóny pro lepší zacílení koule.
  • Střídající se světlá a tmavá prkna po celé délce dráhy poskytují hráči podporu pro zamíření a přidají kterémukoli bowlingovém centru na kráse a skvostném vzhledu.
  • Značky v zadní části dráhy, exkluzivita Brunswicku, pomáhají hráčům vylepšit skóre tím, že jim umožní stanovit bod zlomu zatočení koule podle podmínek nadráze a proměňovat "spare".
  • Široké náběhy s texturovaným povrchem odstraňují spáry z oblasti skluzu a poskytují konzistentní podmínky pro skluz a větší jistotu hráče při každém hodu. Lesklá povrchová úprava dráhy, připravovaná s ohledem na systém Cosmic, sahající od rozběžiště až po základnu kuželek je nejjasnějším a nejtrvanlivějším lesklým povrchem dráhy v celém bowlingovém odvětví.
  • Základová deska  pro kuželky s protiskluzovou úpravou povrchu -pindeck, snižují možnost posunutí kuželek a tak přispívají k dosažení vyššího skóre.
  • Celoživotní záruka na delaminaci vám poskytuje potřebnou kvalitu a jistotu.
  • Dráhový systém Pro Lane je vyvinut tak, aby jej bylo možné snadno instalovat kdykoli v průběhu roku bez nutnosti uzavření centra.

 

Texturovaný povrch náběhu

Nový texturovaný povrch náběhu od společnosti Brunswick nabízí výhody a vizuální přitažlivost dřevěného rozběžiště s trvanlivostí syntetického rozběžiště. Během výrobního procesu je v průběhu vytvrzování melaninového povrchu panelu rozběžiště Pro Lane nebo Anvilane přímo do melaninu vtlačen hrubý separační papír. Tento papír obtiskne do melaninu ideální kontury a vytvoří tak texturu, která je nádhernou replikou rozběžiště z přírodního dřeva. Výsledek – texturované syntetické rozběžiště, které nejenže vypadá jako tradiční dřevěné rozběžiště, ale poskytuje i jeho vlastnosti hráčům všech věkových skupin a úrovní.
Nyní je tato úprava dodávána standardně u všech nákupů kompletů drah Pro Lane a  Anvilane.

Charakteristika

Konstrukce

Monolitní konstrukce ze syntetické fenolové pryskyřice, tloušťka 1,11 cm (7/16").

Rozběžiště

Šířka panelu 152,40 cm (60") eliminuje spáry v oblasti skluzu hráče; texturovaný povrch poskytuje konzistentní podmínky skluzu.

Základny pro kuželky- PINDECK

Protiskluzová úprava povrchu redukuje skluz kuželek mimo rozsah.

"Glow in the Dark"

Patentované celoplošné zbarvení do  modra  pod  nasvícením UV lampy. Možno  střídat  standart  bílé  nasvícení a  např. večer nasvícení  UV  lampami.

Záruka

Celoživotní záruka proti delaminaci dráhy a výrobním vadám.

Integrované grafické efekty

Patentovaný design se střídajícími se světlými a tmavým prkny s přirozeným vzhledem javorového dřeva. Každé páté prkno je zvýrazněno podélnými čarami.

Značení

Patentované značky v zadní části dráhy a zvýrazněné linie prken poskytují vodítka pro trénink a umístění bodu zlomu zatočení koule.

Údržba

Nízké nároky na údržbu. Není zapotřebí žádný program obnovy nebo oprav povrchu. Snadné olejování a čištění.

Žlaby

Bezúdržbová konstrukce z PVC.

Vracení koulí

Stojan až pro 12 koulí, permanentně mazaný dopravník s pozitivní zdvihem, zabudované resetovací tlačítko a sušič rukou, k dispozici v barevném provedení  silver  -  stříbrná a  nebo  black -  černá + možnost přidání spodního regálu pro 4, 6 nebo 8 dalších koulí.

bowlingové dráhy pro lane brunswick

Dělení drah -  v provedení černá

 s přípravou pro osvětlovací systém, nebo  bez  v  barevném  provedení  black - černá a nebo šedá.

Zakrytování- v provedení černá

Pevná  konstrukce z trvanlivého PVC. Lehce snímatelné, což umožňuje snadný přístup ke dráze vracení koulí bez použití nářadí. V  barevném provedení  black - černá a  nebo  šedá.

Čára přešlapu

Infračervená technologie monitorování přešlapu Tel-e-foul® - kompatibilní se všemi hlavními systémy sledování skóre,  lehce seřiditelná pomocí vlastní diagnostiky, uložení na pružinách k tlumení vibrací, napájení 100, 115 nebo 230 voltů.

Společnost Brunswick se cítí být zavázána k neustálému zlepšování svých výrobků. V důsledku toho podléhají všechny specifikace změnám.