Doprava zdarma po ČR pro objednávky nad 2 000,- Kč a do 10 kg. Nad 10 kg bude přeprava doúčtována.

Bowlingové dráhy Pro Lane


Patentovaná značka a zvýrazněné linie prken, odolná a monolitní konstrukce ze syntetické fenolové pryskyřice, celoplošný lesk a doživotní záruka na delaminaci dělají z dráhy Pro Lane v měřítko vysokého standardu pro renovaci drah v celém bowlingovém průmyslu. Vzhled přírodního dřeva dodá vašemu centru skvostný image. Systém jejího cíleného marketinku vylepší dosahované skóre a přispívá k tomu, že se k vám budou zákazníci rádi vracet.

  • Zvýrazněné linie prken jsou inovačním prvkem, který vytváří zóny pro lepší zacílení koule.
  • Střídající se světlá a tmavá prkna po celé délce dráhy poskytují hráči podporu pro zamíření a přidají kterémukoli bowlingovém centru na kráse a skvostném vzhledu.
  • Značky v zadní části dráhy, exkluzivita Brunswicku, pomáhají hráčům vylepšit skóre tím, že jim umožní stanovit bod zlomu zatočení koule podle podmínek nadráze a proměňovat "spare".
  • Široké náběhy s texturovaným povrchem odstraňují spáry z oblasti skluzu a poskytují konzistentní podmínky pro skluz a větší jistotu hráče při každém hodu. Lesklá povrchová úprava dráhy, připravovaná s ohledem na systém Cosmic, sahající od rozběžiště až po základnu kuželek je nejjasnějším a nejtrvanlivějším lesklým povrchem dráhy v celém bowlingovém odvětví.
  • Základová deska  pro kuželky s protiskluzovou úpravou povrchu -pindeck, snižují možnost posunutí kuželek a tak přispívají k dosažení vyššího skóre.
  • Celoživotní záruka na delaminaci vám poskytuje potřebnou kvalitu a jistotu.
  • Dráhový systém Pro Lane je vyvinut tak, aby jej bylo možné snadno instalovat kdykoli v průběhu roku bez nutnosti uzavření centra.

 

Texturovaný povrch náběhu

Nový texturovaný povrch náběhu od společnosti Brunswick nabízí výhody a vizuální přitažlivost dřevěného rozběžiště s trvanlivostí syntetického rozběžiště. Během výrobního procesu je v průběhu vytvrzování melaninového povrchu panelu rozběžiště Pro Lane nebo Anvilane přímo do melaninu vtlačen hrubý separační papír. Tento papír obtiskne do melaninu ideální kontury a vytvoří tak texturu, která je nádhernou replikou rozběžiště z přírodního dřeva. Výsledek – texturované syntetické rozběžiště, které nejenže vypadá jako tradiční dřevěné rozběžiště, ale poskytuje i jeho vlastnosti hráčům všech věkových skupin a úrovní.
Nyní je tato úprava dodávána standardně u všech nákupů kompletů drah Pro Lane a  Anvilane.

Charakteristika

Konstrukce

Monolitní konstrukce ze syntetické fenolové pryskyřice, tloušťka 1,11 cm (7/16").

Rozběžiště

Šířka panelu 152,40 cm (60") eliminuje spáry v oblasti skluzu hráče; texturovaný povrch poskytuje konzistentní podmínky skluzu.

Základny pro kuželky- PINDECK

Protiskluzová úprava povrchu redukuje skluz kuželek mimo rozsah.

"Glow in the Dark"

Patentované celoplošné zbarvení do  modra  pod  nasvícením UV lampy. Možno  střídat  standart  bílé  nasvícení a  např. večer nasvícení  UV  lampami.

Záruka

Celoživotní záruka proti delaminaci dráhy a výrobním vadám.

Integrované grafické efekty

Patentovaný design se střídajícími se světlými a tmavým prkny s přirozeným vzhledem javorového dřeva. Každé páté prkno je zvýrazněno podélnými čarami.

Značení

Patentované značky v zadní části dráhy a zvýrazněné linie prken poskytují vodítka pro trénink a umístění bodu zlomu zatočení koule.

Údržba

Nízké nároky na údržbu. Není zapotřebí žádný program obnovy nebo oprav povrchu. Snadné olejování a čištění.

Žlaby

Bezúdržbová konstrukce z PVC.

Vracení koulí

Stojan až pro 12 koulí, permanentně mazaný dopravník s pozitivní zdvihem, zabudované resetovací tlačítko a sušič rukou, k dispozici v barevném provedení  silver  -  stříbrná a  nebo  black -  černá + možnost přidání spodního regálu pro 4, 6 nebo 8 dalších koulí.

bowlingové dráhy pro lane brunswick

Dělení drah -  v provedení černá

 s přípravou pro osvětlovací systém, nebo  bez  v  barevném  provedení  black - černá a nebo šedá.

Zakrytování- v provedení černá

Pevná  konstrukce z trvanlivého PVC. Lehce snímatelné, což umožňuje snadný přístup ke dráze vracení koulí bez použití nářadí. V  barevném provedení  black - černá a  nebo  šedá.

Čára přešlapu

Infračervená technologie monitorování přešlapu Tel-e-foul® - kompatibilní se všemi hlavními systémy sledování skóre,  lehce seřiditelná pomocí vlastní diagnostiky, uložení na pružinách k tlumení vibrací, napájení 100, 115 nebo 230 voltů.

Společnost Brunswick se cítí být zavázána k neustálému zlepšování svých výrobků. V důsledku toho podléhají všechny specifikace změnám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení